Překlady HP/SS

Odkazy

ffdeník

iisis

Administrace

Editace stránek

Katalog stránek

Stránky systému Webgarden

Webgarden

Stránky zdarma

Statistika

Kalendář

Resonance

36. kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7117":
CorCaroli
Pro Simle: Jsem několik kapitol napřed, protže jsem strašně líná a taky mi teď kleknul počítač, tak byste se dalších kapitol jen tak nedočkali. Ale pořád se snažím udržet ci náskok, takže se snad nemusíte bát.
Sanasami
Úžasná kapitola...zaujmalo by ma aké ma problémi Suza...... prosím rýchlo ďalšiu prosím prosím prosím smileysmileysmiley
Airiny
Děkuji za překlad.
KiVi
Tahle kapitola mi přijde dost zmatená...nebo jsem jen blbá :D:D
JSark
Zdá sa, že sa bude niečo diať, tá scéna s tými dvoma chlapmi bola tajomná. Diky moc. smiley
____________________________
Sed tamen nihil inimicus homini quam sibi ipse.
Dvorkin
Presne tak to pripadá aj mne...vzťah snapea a harryho je väčšmi uveriteľnejší ako som zatiaľ inde čítal. Bez prehnanej dávky lásky a všetkých tých vecí, ktoré mi až tak k severusovi nejdú. Ginny vystrčuje rožky, je čudné, že sa harry ovládol, keď si zoberieme do úvahy, čo vyviedol s tonksovou:D Ale nie:) Takisto je azda zaujímavejšie, že harry strašne popustil v súbojoch, pri všetkej úcte, malfoya by mal dať ľavou zadnou a nemal by ho prekvapiť. Teraz to tak je, harry súboje asi riadne zanedbal, len aby na to v budúcnosti nedoplatil. Otázne je tiež to, čo sa stalo suze, či jej niečo malfoy nepošepkal, keď sa takto správa... alebo, žeby sa dozvedela o tonksovej?:D To hádam nie:) Tak kapitola pekná, preklad super. Oneskorenie odpúšťam:) Držím palce v ďalšom preklade. Btw, ty prekladáš súbežne s tým ako mi čítame? Alebo máš už pár kapitol k dobru?
____________________________
www.dvorkin.blog.cz
Lilithka
Nemáš se zač omlouvat, hlavně, že kapitola je. A byla moc příjemná. Pořád mám pocit nenásilnosti, toho, že vztah Severus-otec a Harry-syn je logický a možný. Tohle jsem četla jen u mála povídek s takovou tématikou. Prostě... jsem stále unešená.
Neky
škoda že to s Tonksovou netáhnou dál.Jak se zdá tak Ginny žárlí,i když zatím nemá proč
drahokam
Hurá, už jsem se bála, že pravidelný přísun Tvých krásně přeložených kapitolek se nebude konat. Kapča byla úžasná, Malfoy je staré prase a Sevík by ho měl pořádně hlídat, je to liška podšitá a nemá jistě nic dobrého za lubem. Harry už zase spadnul d deprese a svým způsobem za to může i Tonks, takhle ho využít a pak odkopnout. Jsem ráda, že chrání Suzu, je to u nich takové zvláštní přátelství, ale možná v budoucnu to bude něco více. Děkuji za překlad