Překlady HP/SS

Odkazy

ffdeník

iisis

Administrace

Editace stránek

Katalog stránek

Stránky systému Webgarden

Webgarden

Stránky zdarma

Statistika

Kalendář

Revolution

35. kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9384":
MUSÍŠ ČÍST:

Jmenuji se Sandra jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás obtížné, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod jen proto, aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se setkal s přítelem, který mě vedl k doktoru Ogundeleovi kouzelníkovi, který jí pomohl s vlastními problémy, povzbudil jsem ho a kontaktoval ho, první věc, kterou řekl, bylo, že moje problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolena, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Ogundele, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně výhodná, a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Ogundele dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí poděkovat za dobrou práci.
Kitti
a sakra, už jsem si myslela, že bude chvíli klid... doufám, že se Ron opravdu jen někde mucká:-) Harryho cesta na sever za šamanem mně podivně uklidnila, škoda, že se nezdržel víc nebo si nepromluvil upřímně o tom, co ho trápí. Myslím, že Per je ideální proto, vysvětlit mu, co se děje. Děkuju za fantastický překlad.
Marcela
Ach jo... Jsem teď opravdu napnutá jak kšandy. Nejen, že čeká Harryho test na temnotu, ale ještě se asi děje něco podivného v Bradavicích... Ten týden bude tentokrát opravdu hodně dlouhý...

Děkuji za krásný překlad... :-)
____________________________
Mája
Ajka13
No, tak na ten test jsem vážně zvědavá. Nemluvě o tom, že to skončilo tak napínavě:) Copak se asi děje? Musím přiznat, že když jsem to četla, tak mi naskakovala husí kůže a v hlavě mi naskakovaly nejhorší možný scénáře:) Snad nic zlýho, to by Harrymu chybělo, aby se mu do cesty připletli další smrtijedi nebo jim podobný, zrovna před tim testem. No nic, těšim se na další skvělou kapču.
Airiny
Moc děkuji.
zulík
S pruseru do prúseru-nech to dopadne dobre. Dakujem za preklad.smiley
Vruon
hmm...moc se toho tam nestalo a já se těšil na ten test :D tak doufám, že už v příští kapitolce bude :D Jsem docela zvědav co se děje v Bradavicích, zatím to vypadá napínavě i když je dost možný že jen dvojčata páchají nejůžasnější počiin v dějinách bradavic jak se na WaW sluší a patří :D Už se těším na pokráčko jako vždy ;)
nika
ďakujem za preklad...snaď to pre Harryho dopadne dobre a taktiež som veľmi zvedavá na tú svadbu, ale na tú si budem musieť asi ešte počkať, už sa veľmi teším na pokračovanie