Překlady HP/SS

Odkazy

ffdeník

iisis

Administrace

Editace stránek

Katalog stránek

Stránky systému Webgarden

Webgarden

Stránky zdarma

Statistika

Kalendář

Revolution

41 kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2525":
Ajka13
Lepší konec to ani mít nemohlo. Perfektní kapitola, jako vždycky. Teď budu s nadějí čekat do čtvrtka, jestli se objeví první kapitola třetího dílu. Budu doufat, že ano, tvému překladu se jen tak někdo nevyrovná:) Skvělá práce!!
ankaj
Díky moc, úžasný překlad, ostatně jako vždy. Tato povídka nemá chybu. Obdivuji tvou pravidelnost přidávání. Chápu, že už jsi asi unavená, kdo by taky nebyl. Přesto se přidávám k prosbám o překlad poslední části povídky. Nevadí, když nebude hned a ty si dáš pauzu. Stačí když bude. Osobně nemám problém si povídku přečíst v angličtině, ale tvůj překlad je opravdu dobrý a já si ho vždycky ráda přečtu. Ještě jednou díky
zulík
Dakujem za preklad velmi sa mi páčil a bude mi chíbat. VDAKA smileysmiley
Jituš
Moc děkuji za dokončení překladu povídky. Už se těščím a o víkendu si to přečtu celé znovu. Opravdu ti patří naše nehynoucí vděčnost za tak kvalitní a pravidelný rychlý překlad. Ještě mám jednu otázečku - můžu se těšit na příští čtvrtek???
georgen
Ahoj velice se mi líbil tvůj nejnovější přeložený díl a jako vždy mě nezklamal kvalitou avšak dám ti malou radu sice to bude vypadat že rejpu ale bohužel si nemůžu pomoct po 3 hodinách korekce smiley dávej si pozor na překlepy.

jinak tvá práce překladatelky se po každém dílů zlepšuje doufám že se rozhodneš pokračovat i v další sérii i když je to určitě časově velice náročné a zdlouhavé mnohdy i k zbláznění smiley
Kitti
Ahoj, moc děkuji za famózní překlad a taky pravidelnost, se kterou si obětavě přidávala kapitolu za kapitolou. Příběh se mi moc líbil. Pravda, trochu mně znervozňuje, že Harry nemá hůlku, snad nebude hrát roli v pokračování:-( Moc bych mu přála, aby měl konečně chvíli klidu. Ale i náznak indky spíš ukazuje na to, že s Vineetem bude ještě co dělat. děkuju za překlad a budu doufat, že se časem pustíš i do posledního dílu serie.
GwenLoguir
Ďakujeme za skvelý preklad.
Airiny
Moc děkuji. Překládáš skvěle také Ti moc děkuji za tvoje časté a pravidelné přidávání kapitol. Těšila jsem se na každý čtvrtek.
Marcela
Díky, díky, díky... Nádherný konec a přitom krásně otevřená dvířka k pokračování. Už jsme tě přesvědčili, aby ses do něj pustila? Byla bych ti opravdu vděčná. Zkoušela jsem to s překladačem, ale to je příšernost... Opravdu oceňuji práci všech překladatelů a ty patříš k těm nejlepším...smiley
____________________________
Mája
ft
Paráda děkuji a jdu to číst znova od Resonance. Co ty budeš pokračovat? Ve světě HP není nikdo s tak vytrvalým a pravidelným přidáváním kapitol, byla by tě škoda.
Aja.Potterhla
Krása!

Děkuji za nádherný překlad. Tato povídka se četla velmi dobře, líbilo se mi i pravidelné přidávání kapitol.Ještě jednou děkuji za tvou práci

1  
2  
3